Під час святкової лінійки 2 вересня олімпійця Сергія Куліша нагородили званням “Почесний громадянин міста Черкаси”.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Відзнаку також отримав його тренер Віктор Нагній “За заслуги перед містом Черкаси” І ступеня.

Окрім того, Сергій Куліш сьогодні виконав почесну місію — провів до навчального класу дитину загиблого Героя.
“Здобутки Сергія Куліша ще раз підтверджують, що українці сильна і незламна нація”, – наголосив міський голова Черкас.

Нагадаємо, що нещодавно Україна завершила виступи на Олімпійських Іграх-2024. Наші земляки здобули на Міжнародних змаганнях 12 медалей: три «золотих», п‘ять «срібних» та чотири «бронзових». Серед чемпіонів, які вибороли для України перемоги, був і черкащанин — Сергій Куліш.
Журналісти видання “ВиЧЕрпно” також спілкувалися з олімпійським призером та запитували, як починалася спортивна кар’єра Сергія та яким є смак олімпійської перемоги. Дізнавайтеся більше інформації в матеріалі або під час перегляду нашого відео: