Поширити

На Черкащині подружжя іноземців зобов’язали за день покинути країну

На Черкащині подружжя іноземців зобов’язали за день покинути країну

Подружжя іноземців, яке виявили на Уманщині, має один день для виїзду з України.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Міграційної служби Кіровогращини та Черкащини.

Подружжя громадян Республіки Молдова, які порушили міграційне законодавство України, за рішенням про примусове повернення, мають день на виїзд з України.

Їх виявили працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС.

Під час перевірки встановлено, що іноземці перевищили дозволений термін перебування на 29 днів.

Крім того, з’ясувалося, що чоловік раніше порушив правила дорожнього руху, не сплатив штраф, у зв’язку з чим стосовно нього вже діє заборона в’їзду в Україну строком на три роки.

Із огляду на виявлені порушення, подружжя притягнуто до адміністративної відповідальності, накладено штраф у розмірі 3 400 гривень на кожного та прийнято рішення про примусове повернення. Іноземцям надано один день для самостійного виїзду з України.

Читайте також: До лікарні потрапили четверо людей: у Черкасах сталася ДТП (ФОТО)

Реклама