Із 15 травня на Черкащині розпочинається літо з переходом на середньодобову температуру до +15º.
Про це повідомив керівник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
У суботу, 16 травня, локальний антициклон забезпечить Черкащину більш комфортною, переважно сонячною та теплою погодою. Температура підвищиться до нічних 7-12º тепла та 19-24º вдень.
У неділю, 17 травня, з’являться умови для конвективних явищ, які можуть проявити себе в другій половині дня локальними грозовими дощами. Температура вночі — 9-14°, вдень — 19-24°.
На початку нового робочго тижня над Каспійським морем зароджуватиметься циклон. Цей вихор забезпечить надходження до регіону більш теплого та вологого повітря. Тому синоптики прогнозують короткочасні дощі у супроводі гроз, шквалів та граду. Температура підвищиться до нічних — 10-15º та денних — 21-26º.
Читайте також: Із полону повернулися ще восьмеро черкащан (ФОТО)