Поширити

На Черкащині відкрили ще одну Алею пам’яті загиблим воїнам (ФОТО)

На Черкащині відкрили ще одну Алею пам’яті загиблим воїнам (ФОТО)

У Великоканівецькому старостинському окрузі відкрили Алею Пам’яті загиблим Героям, які віддали життя, відстоюючи цілісність і свободу України.

Про це повідомили на сторінці Чорнобаївської громади.

Алею облаштували на Обеліску Слави. На ній фото та імена полеглих воїнів-земляків.

Відважні, сміливі, віддані сини свого народу протистояли ворогу і заплатили найдорожчу ціну – життя, за те, щоб мільйони українців продовжували жити на своїй землі”, – ідеться на сторінці громади.

Також Алею пам’яті відкрили у Малобурімському старостинському окрузі, що на
Чорнобаївщині.


До вашої уваги також підбірка матеріалів із проєкту “Полеглі, але не забуті”:

Чутливу розповідь ветерана війни Олександра Тарана про два з половиною роки російського полону читайте в нашому ексклюзивному інтерв’ю.

Реклама