Реклама

На Канівщині зросла кількість хворих на пневмонію

На Канівщині зросла кількість хворих на пневмонію
в Новини

У Канівській громаді рівень захворюваності на ГРВІ зменшився, проте зросла кількість хворих на пневмонію.

Про це інформує Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги, передає Канівська міська рада.

Зокрема, за період з 20 по 26 лютого цього року захворюваність зменшилася в порівнянні з минулим тижнем: захворіли 165 пацієнтів (було 276). З них дітей — 59 (було 94).

Лікарями Центру діагностовано 10 пневмоній, з яких три лікуються амбулаторно, сім – стаціонарно. За попередній тиждень було два пацієнти з пневмонією.

Захворюваність на ковід за цей період не зафіксована.

Померлих, які перебували на амбулаторному лікуванні, немає.

Як ми писали раніше, на Черкащині у 2025 році зареєстровано 113 випадків сказу серед тварин. Зокрема, на сказ захворіли 17 лисиць, 53 собаки, 38 котів та п’ять особин великої рогатої худоби.

Читайте також: Двох дітей, які втекли зі школи в Черкасах, розшукали

Реклама