Поширити

На річці Торч чоловік незаконно наловив риби на майже 60 тисяч гривень

На річці Торч чоловік незаконно наловив риби на майже 60 тисяч гривень

15 травня на річці Торч, що на Уманщині, затримали громадянина, який здійснював незаконний вилов риби.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаського рибоохооронного патруля.

Унаслідок протиправних дій на річці Торч було виловлено свіжу рибу, а саме:

  • карась сріблястий — 13 шт;
  • плітка — 11 шт;
  • окунь — шість штук.

Сума збитків, завданих рибному господарству України, становить 56 729 гривень.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу (СОГ).

Нагадуємо, що використання заборонених знарядь лову є грубим порушенням Правил рибальства та тягне за собою адміністративну або ж кримінальну відповідальність.

Помітили порушення? Повідомляйте за телефонами гарячої лінії:

  • (0472) 31-02-76
  • (063) 896-65-93

Читайте також: На Черкащині розпочинається літо

Реклама