15 травня на річці Торч, що на Уманщині, затримали громадянина, який здійснював незаконний вилов риби.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаського рибоохооронного патруля.
Унаслідок протиправних дій на річці Торч було виловлено свіжу рибу, а саме:
- карась сріблястий — 13 шт;
- плітка — 11 шт;
- окунь — шість штук.
Сума збитків, завданих рибному господарству України, становить 56 729 гривень.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу (СОГ).
Нагадуємо, що використання заборонених знарядь лову є грубим порушенням Правил рибальства та тягне за собою адміністративну або ж кримінальну відповідальність.
Помітили порушення? Повідомляйте за телефонами гарячої лінії:
- (0472) 31-02-76
- (063) 896-65-93
Читайте також: На Черкащині розпочинається літо