21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
Перший випадок отруєння грибами на Черкащині цьогоріч зафіксували ще в лютому
- Видання Вичерпно
- Новини
- На Шполянщині оновили планові графіки вимкнення електроенергії
На Шполянщині оновили планові графіки вимкнення електроенергії
Шполянська філія ПАТ “Черкасиобленерго” оновила планові графіки вимкнень електроенергії в населених пунктах громади з 22 по 25 квітня.
Про це інформує “Шполяночка”.
Планові графіки передбачають, що 22 квітня з 8:00 до 17:00 без електропостачання залишаться мешканці міста Шпола (вулиці Колосовського, Квіткова, Івана Гончара, а також ПП Хомич, ПП Чеголя) та села Лебедин (вулиця Преображенська).
23 квітня вимкнення стосуватимуться села Лебедин (вулиця Волонтерська), села Лозуватка (вулиці Паркова, Михальченків) та села Сердегівка (вулиці Вільшанська, Шевченка).
24 квітня планові роботи пройдуть у Шполі на вулицях Коломійченків, Довженка, Івана Гонти, Скринниківська, Лозуватська (початок), а також буде відключено магазини “Prosto Market”, “Beer House”, “Лілія” та ретранслятор. У селі Лебедин без світла залишиться вулиця Центральна.
Додатково 24 квітня енергетики проведуть відключення боржників за електроенергію згідно з реєстром ЦОС у місті Шпола та селах Мар’янівка, Сигнаївка, Топильна, Кримки та Лебедин.
25 квітня з 8:00 до 16:00 відключення заплановані в селі Сигнаївка (вулиці Тодося Осьмачки, Р. Михайленко, Повстанська), селі Товмач (вулиця Цибульського) та селі Лебедин (вулиця Волонтерська).
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” інформували, що спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» склали графіки погодинних вимкнень. Вонидіятимуть з 1 квітня по 1 жовтня. Застосовуватимуть їх у разі необхідності за командою НЕК «Укренерго».
За словами заступника начальника по роботі з персоналом Центральної диспетчерської служби ПАТ «Черкасиобленерго» Дмитра Чорнобривця, Товариство двічі на рік розробляє графіки обмеження, графіки вимкнення та протиаварійні системи зниження електроспоживання.
Також читайте: Черкащанин хотів за 1 500 доларів виїхати за кордон (ФОТО)