У місті Сміла проводитимуть хлорування мереж водопостачання.
Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.
Відтак хлорування відбуватиметься з 19 квітня (8:30) до 21 квітня (17:00). Водою для питних потреб у цей період користуватися забороняється.
Читайте також: У яких парках Черкащини найбільше кліщів, які є збудниками хвороби Лайма