Реклама

Невідомий пограбував пенсіонера на вулиці в Черкасах

Невідомий пограбував пенсіонера на вулиці в Черкасах
в Новини

Невідомий напав на 71-річного чоловіка в Черкасах, забравши у нього мобільний телефон.

Про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.

11 серпня до Черкаського райуправління поліції звернувся пенсіонер та повідомив, що на вулиці Чехова його пограбував незнайомець.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Працювали криміналісти поліції та спеціалісти кримінального аналізу. Провівши необхідні заходи, співробітники кримінальної поліції розшукали й затримали нападника. Ним виявився 35-річний місцевий житель. Фігуранта помістили до ізолятора тимчасового тримання. Поліцейські вилучили у затриманого викрадені речі, які повернули потерпілому.

Слідчі кваліфікували дії зловмисника за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури черкасцю повідомили про підозру. За скоєне, чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі. 

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. У справі триває досудове розслідування.

Також читайте: Сонячну й суху погоду прогнозують синоптики на Черкащині

Реклама