Поширити

Орденами «За мужність» відзначили двох мужніх захисників

Орденами «За мужність» відзначили двох мужніх захисників

Захисників із Жашківської громади нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Про це повідомив керівник Уманської РВА Ігор Миклащук.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету, відповідно до Указу Президента України, нагороджено (посмертно):

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня:
  • Юрія Коваленка;
  • Євгена Яцюка.

Нагадаємо, мамі полеглого Героя Павла Гогунського – Яні Петрівні вручили державну відзнаку її сина – орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким посмертно нагороджено захисника. Павло став на захист України у 19 років. За життя він був нагороджений відзнакою президента України «За оборону України», нагрудним знаком «Ветеран війни – Учасник бойових дій», Почесною грамотою голови Херсонської ОДА.

Читайте також: “Тут немає тиску, оцінок, порівнянь…”: дружина ветерана в Черкасах проводить безкоштовні заняття з йоги для воїнів та їхніх родин (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама