У Черкасах назавжди попрощалися з українським воїном. В останню путь провели солдата Олега Занору, який загинув на Луганщині.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Олег Васильович народився у Черкасах, навчався у Канівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи одразу розпочав трудову діяльність. Останнім місцем роботи було ТОВ “Греол”, де він працював на посаді помічника. Проживав у Черкасах.
Захисник проходив військову службу на посаді стрільця-санітара. Вірний військовій присязі, загинув у бою внаслідок мінометного обстрілу на Луганщині.
Монастирищина провела в останню путь ветерана російсько-української війни Артема Понеділка. Воїну назавжди залишиться 22 роки…
Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:
Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:
- “Паша помер у мене на руках”: історія батька, волонтера, воїна Павла Собка (ФОТО, ВІДЕО)
- “Я народила доброго хлопчика, а він уже сам зробив себе Героєм”: історія військового з Черкас, який трагічно загинув у Оленівці (ФОТО, ВІДЕО)
- “Він вривався в життя, як блискавка”: у памʼять про загиблого Героя Володимира Мукана (ФОТО, ВІДЕО)
- Був сильний духом і тілом: історія черкаського тренера, який загинув на Донеччині (ФОТО, ВІДЕО)
- Він був дуже правильний. І це врятувало не одне життя: історія Михайла Чабаненка — Героя України з Черкас (ФОТО, ВІДЕО)
- “Ми втратили серце нашої родини”: історія військового з Черкащини, який віддав своє життя за порятунок побратимів (ФОТО, ВІДЕО)
- Від чемпіона України з боксу до захисника Батьківщини: історія “Отамана” Олега Прудкого (ФОТО, ВІДЕО)
- Він був вогняною стихією… Вірний і незламний до кінця: пам’яті загиблого воїна з Черкас Володимира Помогайба (ФОТО, ВІДЕО)
- “Він залишиться для мене прикладом, що здаватися не можна”: історія черкаського прикордонника Владислава Бугаєнка (ФОТО, ВІДЕО)