У центрі Черкас запобігли незаконному будівництву
21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
- Видання Вичерпно
- Новини
- Після заяв активіста рибоохорона затримала на канівському ринку 4 особи
Після заяв активіста рибоохорона затримала на канівському ринку 4 особи
Реагуючи на повідомлення активіста щодо продажу риби в нерестовий період на центральному ринку Канева, оперативна група рибоохорони здійснила рейд в ході якого затримала 4 особи. Про це йдеться у повідомленні Державного агентства рибного господарства України, пише «Kanos».
За інформацією відомства, у відповідних осіб було вилучено 45 кілограм риби: лящ – 21 шт., окунь – 7 шт., карась – 12 шт., щука – 6 шт. – без документів, підтверджуючих законність її придбання – накладної та сертифіката якості, що імовірно говорить про те, що дана риба незаконно добута в час нерестової заборони браконьєрами.
За відповідним фактом було складено протоколи про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч.1 ст. 88-1 КУпАП «Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу». Штраф за правопорушення відповідно до законодавства від 510 грн до 1700 грн.
За даними відомства, протоколи будуть направлені до суду для вирішення питання про притягнення порушників до відповідальності в порядку чинного законодавства.