У шахрайську схему потрапила 62-річна жителька міста Канів.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Черкаській області.
Потерпіла розповіла, що на її телефон подзвонив невідомий та представився лікарем. Він розповів, що її племінник потрапив в ДТП і для лікування необхідна певна сума грошей. Розгублена жінка погодилась надати вказану суму.
Невдовзі до її помешкання прийшов невідомий чоловік, якому жінка не вагаючись передала грошові кошти в сумі 2000 доларів США. Тільки після цього вона зателефонувала племіннику і дізналась, що з ним все добре.
Читайте також: Ошукала понад 24 особи: на Черкащині судитимуть шахрайку