Поширити

“Племінник потрапив у ДТП”: аферист ошукав канівчанку на 2000 доларів

“Племінник потрапив у ДТП”: аферист ошукав канівчанку на 2000 доларів

У шахрайську схему потрапила 62-річна жителька міста Канів.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Черкаській області.

Потерпіла розповіла, що на її телефон подзвонив невідомий та представився лікарем. Він розповів, що її племінник потрапив в ДТП і для лікування необхідна певна сума грошей. Розгублена жінка погодилась надати вказану суму.

Невдовзі до її помешкання прийшов невідомий чоловік, якому жінка не вагаючись передала грошові кошти в сумі 2000 доларів США. Тільки після цього вона зателефонувала племіннику і дізналась, що з ним все добре.

Читайте також: Ошукала понад 24 особи: на Черкащині судитимуть шахрайку

Реклама