Реклама

Близько 25 працівників Черкаської обласної лікарні мобілізувалися (ВІДЕО)

Близько 25 працівників Черкаської обласної лікарні мобілізувалися (ВІДЕО)
в Новини

Із Черкаської обласної лікарні до лав Збройних Сил України мобілізувалися понад 10 лікарів.

Про це в етері студії “ВиЧЕрпно” повідомив директор медзакладу Віталій Шило.

Також близько 15 представників середнього медичного та технічного персоналу також боронять країну від ворога.

Віталій Шило зазначає, що кадрове питання для лікарні є завжди актуальним:

“Основним досягненням медзакладу є те, що нам вдалося зберегти колектив обласної лікарні з початку війни. Процес кадрового забезпечення — безперервний. Черкаська обласна лікарня має потребу в лікарях топових напрямів, але завдяки тому, що заклад є базовим для проходження інтернатури, маємо можливість готувати таких спеціалістів. Досить багато інтернів залишаються в нас працювати. Тому процес кадрового забезпечення — він постійний”.

Додає очільник установи, що медзаклад дофінансовує проходження інтернатури для молодих фахівців.

Як ми писали раніше, понад 400 освітян Черкащини приєдналися до лав ЗСУ, на жаль – близько 30 з них загинули.

Детальніше дивіться на відео:

Віталій Шило у студії

Додамо, на базі Черкаської обласної лікарні з початку березня функціонує електронна черга з ендопротезування, зареєструвавшись до якої, пацієнт має можливість отримати безоплатну послугу ендопротезування, яка покриватиметься НСЗУ згідно з програмою медичних гарантій.

Окрім того, торік у Черкаській обласній лікарні оздоровили понад 30 тисяч пацієнтів. Варто зауважити, що консультації спеціаліста пацієнти можуть отримати за електронним направленням у будь-якому лікувальному закладі, де є потрібний фахівець. Консультативні висновки, які отримані в будь-якому іншому закладі, мають таку ж юридичну силу, як і в обласній лікарні.

Читайте також: Жорстоке побиття військового в Черкасах: постраждалий бореться за повноцінне життя, а винуватці — досі на волі (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама