Реклама

Понад десять багатоквартирних будинків постраждали внаслідок атаки рф у Каневі

Понад десять багатоквартирних будинків постраждали внаслідок атаки рф у Каневі
в Новини

У Каневі поліцейські обстежили понад тисячу квартир та задокументували наслідки ракетно-дронової атаки рф.

Про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.

Працювали слідчі, оперативники, спеціалісти-криміналісти, вибухотехніки та дільничні офіцери поліції. Поліцейські ретельно фіксували кожне пошкодження, збирали речові докази воєнного злочину та допомагали постраждалим оформити відповідні заяви про зруйноване або пошкоджене майно.

Унаслідок ракетно-дронової атаки у Каневі пошкоджено понад десять багатоквартирних будинків. Поліцейські обстежили 1 042 квартири та отримали 296 заяв від громадян.

Крім того, пошкоджень зазнали заклади дошкільної освіти, школи та шість транспортних засобів. 

Наразі поліцейські продовжують працювати у посиленому режимі та приймати звернення від постраждалого населення про пошкодження майна. Звернутися можна за спеціальною лінією 102 або до найближчого відділення поліції.

Також читайте: У Черкасах розглядають можливість допомагати постраждалим від насильства не лише містянам

Реклама