Реклама

Проник у приміщення: в Корсунь-Шевченківському виявили крадія

Проник у приміщення: в Корсунь-Шевченківському виявили крадія
в Новини

У місті Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині, правоохоронці виявили крадія електроінструментів.

Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.

Повідомлення про крадіжку надійшло до поліції від жителя міста Корсунь-Шевченківський.

За його словами, невідомий проник всередину літньої кухні й забрав звідти електроінструменти та інші речі. На місце події прибули слідчо-оперативна група та криміналісти.

Поліцейські опрацювали сліди проникнення, опитали можливих свідків та провели оперативно-розшукові дії. Оперативники кримінальної поліції встановили правопорушника — ним виявився 49-річний місцевий мешканець, раніше судимий за майнові злочини. Під час обшуку в нього виявили викрадені електроінструменти, які він планував продати.

Чоловіка слідчі затримали в порядку ст. 208 КПК України та під процесуальним керівництвом Черкаської окружної прокуратури повідомили про підозру у крадіжці за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчі дії, поліцейські перевіряють причетність затриманого до інших аналогічних злочинів.

Також читайте: Наступного тижня на Шполянщині вимикатимуть світло

Реклама