Із 12 по 18 лютого 2024 року в області захворіли 8 432 особи на ГРВІ, включно із COVID-19.
Про це інформують в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю й профілактики хвороб.
За цей період на коронавірусну хворобу захворіла 51 особа, з них — десятеро дітей.
Кількість шпиталізованих з приводу гострих респіраторних інфекцій, в тому числі COVID-19, становить 485 осіб.
Наголосимо, що від початку епідсезону проти грипу медики вакцинували 2 940 осіб, з них 2 634 — особи з групи медичного та епідемічного ризику.
Читайте також: У Черкасах “Пакунок малюка” планують надавати всім породіллям