У центрі Черкас запобігли незаконному будівництву
21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
- Видання Вичерпно
- Новини
- СБУ попереджає черкащан про ймовірні інформаційні атаки спецслужбами рф
СБУ попереджає черкащан про ймовірні інформаційні атаки спецслужбами рф
Спецслужби рф готують нові провокації стосовно представників Сил оборони та безпеки України. Такі дані СБУ виявила в ході контррозвідувальної діяльності.
Про це інформує Управління СБУ в Черкаській області.
Зокрема, за оперативними даними, співробітники пʼяти служби фсб рф планують низку ІПСО, в основу яких має увійти дезінформація про нібито російське громадянство українських державних діячів, керівництва Сил оборони і безпеки та їхніх родин, а також інших посадових осіб.
«Правдоподібність» та доказову базу фейків серед іншого має забезпечити:
- внесення фсб до державних реєстрів рф записів, які нібито повинні підтверджувати версію ворожих спецслужб;
- підробку документів українських державних діячів та представників Сил оборони.
За оперативними даними, старт реалізації ворожого ІПСО в українському інформаційному полі запланований на найближчий час.
“Не маючи успіхів на полі бою, ворог прагне будь-якими методами підірвати психологічно-емоційний стан українських воїнів на передовій та дестабілізувати ситуацію в країні. Закликаємо представників українських ЗМІ критично ставитися до появи подібної «сенсаційної» інформації. СБУ системно відстежує всі подібні маніпуляції, викриває та затримує агентів кремля, які свідомо допомагають ворогу всередині країни”, – наголошують в Службі Безпеки України.
Читайте також: Збирала дані про розміщення військових об’єктів на Черкащині: СБУ викрила агентку фсб рф