Цьогоріч Черкаси не будуть святкували День міста.
Про це в коментарі “18000” розповіла заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.
“Цього року не буде святкувань, як і в будь-який рік війни. Жодних урочистих заходів. Переможемо – відсвяткуємо”, – зазначила Анастасія Чубіна.
Варто зазначити, що День міста Черкаси відзначають в третю неділю вересня, тож цьогоріч свято припадає на 15 вересня.
Також читайте: Табурець передав родинам загиблих Героїв посмертні відзнаки (ФОТО)