Реклама

Стало відомо, коли на Черкащині стартує купальний сезон

Стало відомо, коли на Черкащині стартує купальний сезон
в Новини

1 червня на Черкащині стартує купальний сезон.

Про це повідомили в пресслужбі Головного управління ДСНС України в Черкаській області.

Перед тим, як розпочнеться купальний сезон, усі перевірки мають бути завершені, а пляжі — повністю готовими до приймання відпочивальників.

Підготовка до літнього відпочинку біля води в самому розпалі. Водолази продовжують обстеження дна Дніпра. Черговою локацією став популярний пляж Казбетський в Черкасах. 

У результаті роботи з дна були підняті уламки скла, гілки, металеві предмети та інше сміття, яке могло становити загрозу для здоров’я відпочивальників. 

Які ще пляжі в Черкасах підготували до пляжного сезону?

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже інформували, що водолази провели обстеження дна на Митницькому пляжі, який щороку приймає сотні відпочивальників. Під час занурень водолази ДСНС виявили небезпечні “сюрпризи”: уламки скла, металу, гілки та інше сміття, яке могло б перетворити безтурботний відпочинок на неприємність. Все знайдене було оперативно вилучено з дна.

Подібні заходи є вкрай важливими для безпеки громадян. Робота водолазів дозволяє зробити пляжі безпечнішими та комфортнішими для відвідувачів. 

Також відомо, що місця масового відпочинку населення на водних об’єктах Сміли організують:

  • на річці Тясмин (в районі стадіону “Юність” по вулиці Ротондівська, 1);
  • на річці Сріблянка (біля стадіону “Авангард” по вулиці Родини Бобринських).

Місця масового відпочинку працюватимуть з 15 травня до 31 серпня за таким графіком: з 8:00 до 19:00 години.

Реклама