На підтримку обороноздатності змінами до бюджету в Черкасах передбачили 460 мільйонів гривень.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Окрім того, на потреби ТрО у 2024 році спрямували 150 млн грн.
“70% нової техніки, яка буде придбана на комунальні підприємства, передамо на ЗСУ в новому стані. Близько 30% техніки необхідно замінити у зв’язку з тим, що вона вже вилучена на потреби військових”, – написав міський голова Черкас.
Нагадаємо, учора під час сесії депутати проголосували за нарахував премії міському голові в розмірі 400 % до кінця його каденції, а не як було зазвичай раніше – на рік. Однак під час ранкового ефіру Анатолій Бондаренко сказав, що передасть всю свою премію на Збройні Сили України.