21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
Перший випадок отруєння грибами на Черкащині цьогоріч зафіксували ще в лютому
- Видання Вичерпно
- Новини
- Старособорний узвіз у Черкасах приведуть до ладу
Старособорний узвіз у Черкасах приведуть до ладу
Депутати ЧМР частково підтримали петицію щодо благоустрою узвозу Старособорний.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.
Зазначимо, узвіз Старособорний розташований у межах території пам’яток археології місцевого значення, що мають охоронний статус.
Авторка петиції Вікторія Духота просила надати території статус культурної спадщини, однак, як зазначили на сесії, це не входить в обов’язки Черкаської міської ради.
«Ми приведемо територію до ладу, збережемо бруківку, але ми не можемо надати території статус культурної спадщини. Адже це не відповідає обовʼязкам Черкаської міської ради», — сказав заступник директора департаменту архітектури та містобудування Андрій Крилов.
Водночас документи для надання об’єкту офіційного статусу щойно виявленої пам’ятки культурної спадщини до обласного управління культури наразі не надходили.
«Це могла б бути гарною родзинкою міста. Нам треба зберегти там бруківку. Варто передбачити фінанси на наступний рік, аби облаштувати те місце», — зазначив депутат ЧМР Сергій Шмиголь.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” інформували, що міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології виконати ремонт узвозу Старособорного.
Мета — організувати рух транспорту в напрямку мікрорайону Митниці й розвантажити Замковий узвіз.
За словами фахівців департаменту, роботи планується виконати силами комунального підприємства «ЧЕЛУАШ».
Після завершення ремонту, буде впроваджено нову схему організації дорожнього руху — односторонній рух вулицею Розкопною (у напрямку вгору) та узвозом Старособорним (у напрямку вниз).
Відповідне рішення виконавчого комітету ухвалять окремо після завершення ремонтних робіт.
Вулиця Розкопна була відремонтована раніше, що призвело до збільшення потоку транспорту. Місцеві жителі звернулися до міської влади з проханням встановити там засоби заспокоєння руху. Проте через обмежену ширину проїжджої частини (4,2 метра) й значний ухил облаштувати засоби заспокоєння руху там неможливо. Тому патрульна поліція рекомендувала запровадити односторонній рух і запропонувала використати Старособорний узвіз як альтернативу для спуску транспорту.
Після виконання доручення міського голови та ремонту Старособорного узвозу виконавчий комітет повернеться до розгляду цього питання.

