У центрі Черкас запобігли незаконному будівництву
21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
- Видання Вичерпно
- Новини
- Торік від сказу на Черкащині вакцинували майже 190 тис. тварин
Торік від сказу на Черкащині вакцинували майже 190 тис. тварин
Упродовж 2025 року Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області проводило роботу з профілактики та боротьби зі сказом тварин. У населених пунктах області вакциновано 96677 собак, 89205 котів і 1090 голів сільськогосподарських тварин.
Про це інформує пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.
Також у травні на всій території області й у жовтні у Звенигородському та Уманському районах проведено кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Наземним методом розповсюджено 500489 принад із вакциною.
Усього торік на Черкащині зареєстровано 96 неблагополучних пунктів щодо сказу тварин та один пункт, де виявлено лейкоз великої рогатої худоби. На сьогодні оздоровчі заходи, які стосуються сказу тварин, тривають у 10 населених пунктах області.
Як ми писали раніше, у Кам’яному Броді єгерська служба підгодовує диких тварин. Найчастіше до годівниць приходять козулі, кабани та зайці.
Читайте також: “Водолаз працював у вузькій шахті, без зв’язку”: черкаський рятувальник про відновлення пошкоджень столичної ТЕЦ