Транспортний засіб потрібен для 20-го окремого стрілецького батальйону.
Хлопці з початку повномасштабної війни перебувають у найгарячіших точках Луганської, Донецької, Харківської областей.
Вони там воюють без відпочинку і жодної ротації. Поки вони тримають фронт там, ми можемо відносно мирно жити тут.
Кожна гривня підтримки – надважлива для наших захисників.
Тож на пікап для 20 ОСБ задонати можна тут: https://send.monobank.ua/jar/4nRbkTndFQ
Нагадаємо, триває збір на РЕБи для черкаських захисників. Саме ці пристрої допоможуть військовим уникати ураження ворожими безпілотниками.
Задонатити на РЕБи можна ТУТ.