Реклама

У Черкасах чоловік ударив суддю та співробітника охорони

Фото тематичне

Фото тематичне

в Новини

У Соснівському районному суді міста Черкас обрали запобіжний захід чоловіку, який напав на суддю та співробітника Служби судової охорони.

Про це повідомили в пресслужбі Соснівського районного суду.

За матеріалами клопотання прокурора, підсудний 3 травня 2024 року перебував у залі судового засідання Придніпровського районного суду міста Черкас як відповідач у цивільній справі про стягнення боргу. Залишившись невдоволеним ухваленим суддею рішенням, він напав на суддю, наніс їй удар кулаком в область зовнішньої сторони правої кисті та в область шиї.

Крім того, побоїв завдано й співробітнику Служби судової охорони, який намагався завадити вказаним протиправним діям.

Перевіривши матеріали клопотання, слідчий суддя погодився з обґрунтованістю підозри у вчиненні злочинів за ч. 2 ст. 377, ч. 2 ст. 345 КК України, та застосував до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави.

Читайте також: В Умані виявили агента фсб, який готував із поплічником масовані авіадари по Україні

Реклама