21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
Перший випадок отруєння грибами на Черкащині цьогоріч зафіксували ще в лютому
- Видання Вичерпно
- Новини
- У Черкасах чоловік збив дитину та зник із місця події
У Черкасах чоловік збив дитину та зник із місця події
На одній із вулиць міста Черкаси водій автомобіля “Chevrolet” скоїв наїзд на дитину та зник із місця події. Завдяки введеному оперативному плану «Перехват» місцезнаходження водія встановили. Травмованого хлопчика доставлено до лікарні, його життю нічого не загрожує. Із чоловіком на цей час працюють правоохоронці. Відкрито кримінальне провадження за статтею 286 КК України.
13 грудня, вечері до поліції надійшло повідомлення, що в одному з районів міста Черкаси водій автомобіля «Chevrolet» скоїв наїзд на дитину та зник з місця пригоди. Терміново на території міста було введено оперативний план «Перехват». На розшук автомобіля та водія було орієнтовано весь особовий склад поліції Черкаського відділу та Черкаського районного відділення поліції.
Через годину патрульні поліцейські встановили місцезнаходження розшукуваного автомобіля та водія, який вчинив кримінальне правопорушення. Ним виявився місцевий житель.
Із водієм автопригоди працюють правоохоронці. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
Травмованого хлопчика доставлено до лікарні, наразі його життю нічого не загрожує.
Про це інформує Національна поліція України в Черкаській області