Сьогодні члени виконавчого комітету Черкаської міської ради затвердили виплати до Дня захисників і захисниць України постраждалим учасникам Революції гідності.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Відтак, як і учасники оборони України у зв’язку з військовою агресією рф, вони отримуватимуть 1 жовтня по три тисячі гривень.
Читайте також: У черкаській лікарні зʼявилася сучасна киснева станція