Сьогодні, близько 9 ранку, поблизу П’ятої поліклініки, що на Південно-Західному районі, на пішохідному переході збили людину.
Інформую про це журналістам видання “ВиЧЕрпно” підтвердила речниця Поліції Черкащини Зоя Вовк.
“На місці працює поліція, всі деталі ДТП встановлюються”, — підтвердила Зоя Вовк.
Читайте також: Бондаренко розповів, на що витратить свою премію