У Черкасах шукають волонтерів, які можуть долучитися до будівництва фортифікаційних споруд на Покровському напрямку.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
– Місто Черкаси набирає волонтерів, які поїдуть на Схід будувати фортифікаційні споруди. Це добровільна справа, небезпечна, бо це Покровський напрямок. Будівництво там щоденно під загрозою життю людини. Почергово очолюють цю команду керівники комунальних підприємств, – зазначив Бондаренко.
Нагадаємо, Черкащина будує фортифікації на сході країни. Спершу локації там пропрацьовують сапери, а потім працюють будівельники.