Реклама

У Черкасах реконструюють новий зал для гімнастики

У Черкасах реконструюють новий зал для гімнастики
в Новини

Вже три місяці у Черкасах реконструюють колишній кінотеатр «Мир». Після ремонту там облаштують гімнастичний зал для дітей, окремо зроблять ще й приміщення для занять настільним тенісом та бадмінтоном. Про це повідомляє “Чемпіон”

На сьогодні у колишньому кінотеатрі тривають демонтажні роботи. Будівельники одночасно працюють у підвалі, фойє та самому великому залі.

“Демонтована підлога, покрівля, перегородки, стіни. Розпочали ж ми з покрівлі, яка була у жахливому стані, дошки там фактично прогнили. Зараз працюємо над вентиляцією, опаленням та енергозабезпеченням та каналізацією. Все це потрібно протягти”, – розповідає заступник директора товариства «Черкасиміськбуд» Володимир Дмитренко.

Загальна вартість всіх внутрішніх робіт  – 6 мільйонів гривень. Це спільні кошти державного та міського бюджетів.

Під гімнастичний зал облаштовують велике приміщення колишнього кінозалу. На другому поверсі зроблять арку, з якої батьки спостерігатимуть за тренуванням дітей. На цьому ж поверсі обіцяють обладнати і зал для занять тенісом та бадмінтоном.

Спортивне обладнання обійдеться у 4 мільйони гривень. Це теж кошти державного бюджету.

Упоратися з усіма роботами підрядники обіцяють до весни.

Реклама