Сьогодні у місті на алеї Путейка вандали повалили та розбили ліхтар. Згодом його забрали працівники міськсвітла,а оголені проводи прибрали. Про це у соціальній мережі “Фейсбук” повідомила Елена Александровна.
Нагадаємо, що попередньо проблема щодо руйнування ліхтарів піднімалася у стінах Черкаської міської ради. Тоді був запропонований на розгляд варіант встановлення відеокамер, які б фіксували дії порушників, але наразі ця пропозиція ще розглядається.