Поширити

У Черкасах вандали знову зруйнували ліхтар (ФОТОФАКТ)

У Черкасах вандали знову зруйнували ліхтар (ФОТОФАКТ)

Сьогодні у місті на алеї Путейка вандали  повалили та розбили ліхтар. Згодом його забрали працівники міськсвітла,а  оголені проводи прибрали. Про це у соціальній мережі “Фейсбук” повідомила Елена Александровна.

Нагадаємо, що попередньо проблема щодо руйнування ліхтарів піднімалася у стінах Черкаської міської ради. Тоді був запропонований на розгляд варіант встановлення відеокамер, які б фіксували дії порушників, але наразі ця пропозиція ще розглядається.

Реклама