У Черкасах відкриють літній музичний дворик, де у форматі open-air влаштовуватимуть концерти.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної філармонії імені Олександра Кошиця.
9 червня черкасців запрошують на відкриття дворика. Солісти — лауреатка міжнародних конкурсів Олена Лютаревич-Марченко (сопрано), тріо «Аріана» у складі Аліни Вікарчук, Інги Михаль, Вероніки Косенко, а також концертмейстерки: заслужена артистка України Олена Бєлкіна та Інна Пшенічкіна.
У концертній програмі — твори видатних італійських композиторів: Тості, де Куртіса, ді Капуа, українські народні пісні, а також перлини української музичної класики — М. Лисенка, С. Гулака-Артемовського, О.Білаша та інші.
Читайте також: У черкаському музеї презентували аудіогід