У Черкаському драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди професійного свята діячів театрального мистецтва, яке щороку об’єднує акторів, режисерів та всіх, хто дотичний до театру.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
За сумлінну працю заступниця міського Анастасія Чубіна відзначила театралів медалями «За сумлінну працю» та Подяками міського голови.
Після церемонії нагородження гості заходу переглянули виставу «Наталка Полтавка».