21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
Перший випадок отруєння грибами на Черкащині цьогоріч зафіксували ще в лютому
- Видання Вичерпно
- Новини
- У Черкасах винуватець ДТП пив алкоголь при патрульних, які складали на нього протокол
У Черкасах винуватець ДТП пив алкоголь при патрульних, які складали на нього протокол
У Черкасах водій скоїв ДТП та намагався втекти. Інцидент стався 30 вересня на проспекті Хіміків.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції в Черкаській області.
На місці події поліцейські з’ясували, що водій автомобіля “ГАЗ” не надав перевагу в русі автомобілю “Skoda Octavia”, що рухався головною дорогою, здійснив з ним зіткнення та зник з місця ДТП. Згодом інспектори отримали інформацію про те, що вказаний автомобіль заблокував свідок події на провулку Хімічному.
Під час оформлення матеріалів ДТП керманич авто “ГАЗ” почав вживати алкоголь до проведення огляду на стан сп’яніння, попри попередження патрульних про відповідальність за вказані дії. Також патрульні з’ясували, що водій позбавлений права керування транспортним засобом.
На 41-річного водія автомобіля “ГАЗ” поліцейські склали протоколи за ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після ДТП за її участю алкоголю), за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), за ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою позбавленою права керування) КУпАП.
Що відомо про інші ДТП на Черкащині?
У соцмережах небайдужі громадяни опублікували відео, на якому водій маршрутки в Черкасах ледь не збив пішохода.
Депутат Корсунь-Шевченківської міської ради збив на автівці жінку. Вона померла. Йому повідомили про підозру.
Як ми писали раніше, учора, близько 9-ї години ранку, на перехресті вулиць Чіковані та Пастерівська сталася потрійна ДТП за участі автомобілів “Porsche Cayenne”, “Jeep Grand Cherokee” та “Citroen C4”.
Нагадаємо, у Черкасах водійка наїхала на велосипедиста, він у лікарні.
У Городищі внаслідок ДТП постраждав мотоцикліст, поліція розпочала розслідування.