Реклама

У Черкасах затримали псевдомінера

У Черкасах затримали псевдомінера
в Новини

До Черкаського районного управління поліції 26 грудня надійшло повідомлення від “аноніма” про замінування будинку муніципального управління, Драматичного театру та ринку.

Про це інформують в пресслужбі ГУ НП України у Черкаській області.

Для обстеження територій виїхали слідчо-оперативні групи районного управління поліції та кінологи. Під час проведення огляду приміщень та територій вибухонебезпечних предметів і речовин правоохоронці не виявили. Одночасно оперативники кримінального розшуку та кримінального аналізу проводили низку заходів для встановлення особи псевдомінера. 

Відомості за даним фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Зловмисника, який надав неправдиве повідомлення про загрозу вибуху, встановили. Чоловіка затримали, ним виявився 62-річний житель Черкас.

Наразі фігуранту повідомили про підозру та вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.

Читайте також: У Ватутіному чоловік пограбував пенсіонера

Реклама