Поширити

У Христинівці викрали нещодавно висаджені квіти біля скверу

У Христинівці викрали нещодавно висаджені квіти біля скверу

Біля скверу імені Івана Гонти в Христинівці викрали нещодавно висаджені квіти.

Про це повідомили в пресслужбі Христинівської міської ради.

Квіти висадили сьогодні, однак уже через годину квіти викрали. Винних осіб просять повернути квіти добровільно. У разі ігнорування звернення відео та фото з камер спостереження оприлюднять.

Нагадаємо, у черкаському парку Богдана Хмельницького вкрали сміттєву урну. Факт зникнення майна виявили працівники КП «Дирекція парків». Про інцидент комунальники повідомили співробітників поліції для фіксації правопорушення та проведення відповідних слідчих дій.

Реклама