Фахівці завершили комісійні обстеження закладів освіти Черкащини щодо готовності до нового 2024-2025 навчального року.
Про це повідомили в пресслужбі ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.
Усього було проведено 263 обстеження, під час яких виявлено порушення санітарних вимог у 43,7 % закладів.
Основні недоліки включали нестачу технологічного обладнання та столового посуду на харчоблоках, невпорядковане зберігання прибирального інвентарю, а також відсутність умов для зберігання твердих побутових відходів.
Крім того, перед початком навчального року проведено лабораторний контроль якості питної води. Виявлено відхилення у 4,2% проб за мікробіологічними показниками та 13,5% проб за санітарно-хімічними показниками.
Також читайте: Незаконну мережу гральних закладів викрили на Черкащині, до цього причетні 11 осіб (ФОТО)