У Смілі внаслідок ДТП постраждав чоловік. Поліція відкрила кримінальне провадження.
Про це повідомили в пресслужбі ГУ НП у Черкаській області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 22 вересня, близько 09:00, на вулиці Євгена Саражі у Смілі.
Попередньо поліціянти встановили, що 55-річний водій автомобіля «Fiat Doblo» не обрав безпечної швидкості руху та здійснив наїзд на чоловіка, який переходив дорогу регульованим пішохідним переходом.
Внаслідок ДТП 64-річний пішохід отримав травми та був госпіталізований до лікарні.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Поліція розслідує обставини ДТП.
Нагадаємо, унаслідок ДТП, що сталася 18 вересня, госпіталізовані двоє керманичів. Також 17 вересня в Золотоноші сталася дорожньо-транспортна пригода. 69-річна жінка потрапила до лікарні.
Читайте також: Очікується погіршення ситуації: на Черкащині міліють річки та пересихають криниці