Реклама

Ударив ногою в голову: п’яний чоловік скоїв напад на черкаського правоохоронця

*фото тематичне

*фото тематичне

в Новини

Жителю Вінницької області повідомили про підозру в заволодінні важливим особистим документом та заподіянні легких тілесних ушкоджень поліцейському.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, бувши напідпитку, 30-річний чоловік здійснив неправдивий виклик правоохоронців. По прибуттю на місце поліцейські з’ясували це та почали складати протокол про скоєне адміністративне правопорушення. Під час з’ясування особи, порушник забрав із рук поліцейського його службове посвідчення, а на вимогу повернути документ почав лаятись, після чого ударив одного з правоохоронців ногою в голову.

Зловмисника було відразу затримано у процесуальному порядку. Сторона обвинувачення клопотатиме перед судом про його тримання під вартою на час слідства.

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Також читайте: Вихідними в Черкасах сталася бійка, в одного з чоловіків при собі була зброя (ФОТО)

Реклама