Реклама

Уманчанин зі спільниками незаконно продавали підакцизні товари

Уманчанин зі спільниками незаконно продавали підакцизні товари
в Новини

На Черкащині судитимуть організовану групу, які здійснювали незаконно продавали підакцизні товари.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 33-річний житель міста Умань організував протиправну діяльність, залучивши до неї ще трьох осіб. Фігуранти підібрали приміщення для зберігання незаконно виготовлених підакцизних товарів та їх реалізації. Надалі до злочинної діяльності було залучено ще сім осіб, після чого в районному центрі функціонували п’ять торговельних точок, у яких понад рік здійснювався незаконний збут фальсифікованих тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

Протиправну діяльність організованої групи припинено в ході проведення санкціонованих обшуків.

Під час слідчих дій вилучено майже три тисячі пачок тютюнових виробів та близько 50 пляшок незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

У межах досудового розслідування накладено арешт на вилучену підакцизну продукцію, а також на рухоме й нерухоме майно обвинувачених загальною вартістю 5,8 млн грн.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу в розмірі до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією майна та знищенням незаконно виготовленої продукції.

Читайте також: Черкасиобленерго оприлюднило графік вимкнення світла в Черкаській області на 4 лютого

Реклама