У п’ятницю, 1 березня, у Черкасах відбувся чемпіонат області з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження та чоловіків. За результатами змагань найбільше нагород отримали уманські спортсмени. Завдяки цьому збірна міста Умань посіла неофіційне перше командне місце. Про це повідомив старший тренер збірної Умані з боксу, тренер боксерського клубу “АРЕС” Віктор Петриченко, пише “04744.info”.
За результатами чемпіонату Черкаської області з боксу серед юнаків уманські спортсмени посіли:
І місце ― Ігор Корнєєв (37 кг), Павло Тімощенко (38,5 кг), Владислав Косар (43 кг), Павло Романов (44,5 кг), Роман Романюк (46 кг), Едуард Шевчук (62 кг), Богдан Савранський (105 кг);
ІІ місце ― Андрій Чаплюк (40 кг), Олександр Лукашенко (46 кг), Максим Ніжинський (50 кг), Олександр Григура (59 кг), Ростислав Гвоздій (65 кг), Кирило Смагло (52 кг).
Серед чоловіків переможцями стали: Олександр Тіторенко (49 кг), Євген Овсянніков (52 кг) та Дмитро Дробілко (91 кг).
Варто зазначити, що ці змагання були відбірковими до зонального чемпіонату України (Кіровоградська, Дніпропетровська та Черкаська області) з боксу серед юнаків, який проходитиме з 21 по 24 березня в місті Умань.


