У черкаських парках знову “похазяйнували” вандали.
Про це повідомили в пресслужбі КП “Дирекція парків”.
Відтак у Черкасах на Набережній невідомі вкрали з кашпо хризантеми.

Також у парку Європейському люди ледь не спричинили пожежу, адже вони підпалили щепу, яку комунальники використовували для підсипання прикореневих лунок дерев.

“Ми не хочемо вірити, що це усвідомлений вибір людей — чинити зло, тож просимо — поважаймо громаду й давайте разом берегти її майно”, — йдеться в повідомленні.
Також читайте: 20-річний черкащанин планував незаконного потрапити до Польщі