Виїзний прийом лікарів Черкаського онкоцентру в Умані відбудеться 30 жовтня.
Про це повідомили в пресслужбі Уманської міськради.
Жителів Уманської громади запрошують на прийом чотирьох профільних онкологів:
- Олександр Заїка (онколог),
- Володимир Гнатишин (уролог-онколог),
- Богдан Косьмина (хірург-онколог),
- Олена Лук’янець (гематолог).
Огляд відбудеться в Консультативно-діагностичному відділенні дорослого населення Уманської центральної міської лікарні. Отримати послуги лікарів онкоцентру можна за направленням сімейного або лікуючого лікаря.
Записатися на прийом можна у реєстратурі закладу (м. Умань, вул. Шевченка 50) або за номерами (04744)3-50-38, (04744)3-36-21.
Нагадаємо, у Смілянській лікарні на світ з’явився малюк, вагою понад п’ять кілограмів.
Читайте також: Загинув на Луганщині майже пів року тому: Черкащина простилася із захисником (ВІДЕО)