У центрі Черкас запобігли незаконному будівництву
21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
- Видання Вичерпно
- Новини
- Від чадного газу, який забрав життя батькові та 3-річній дівчинці, в лікарні померла й старша донька
Від чадного газу, який забрав життя батькові та 3-річній дівчинці, в лікарні померла й старша донька
У Смілі трирічна дитина та її 58-річний тато померли від чадного газу. Старша донька була терміново доставлена в Смілянську центральну міську лікарню, а звідти її перевезли в Черкаську обласну лікарню. Однак дівчинку не валося врятувати, пише “Обозреватель“.
Трагедія сталася 16 жовтня. Старша дитина померла наступного дня у лікарні.
Лікарі робили все можливе, щоб врятувати дитині життя, але увечері 17 жовтня дівчинка померла.
“Ми дуже сподівалися, що Вероніку врятують. Але лікарі сказали, що пішло ускладнення, температура піднялася до 42 градусів, серце билося понад 170 ударів в хвилину. Медики нічого не змогли зробити”, – розповіла журналістам друг сім’ї Олександра.
Причиною смертей за попередньою інформацією стало те, що господар будинку перед сном забув відключити опалення, при цьому перекрив заслінку в димоході.
Також в ході розслідування з’ясувалося, що чоловік раніше переобладнав піч під газове опалення, самовільно підключившись до труби, що живила газову плиту.
За словами Олександри, 31-річна Юлія та 58-річний Сергій приділяли належну увагу вихованню дітей.
“Це була зразкова сім’я. Не було такого, щоб хтось пив … Те, що сталося – це нещасний випадок”, – розповіла дівчина.
