Поширити

Вісім російських БпЛА знищено вночі на Черкащині

Вісім російських БпЛА знищено вночі на Черкащині

Ворог вночі знову комбіновано бив по країні та її інфраструктурі.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За попередніми даними, в межах Черкащини силами та засобами ППО вночі знешкоджено вісім російських БпЛА.  

Минулося без потерпілих.

Звернень від населення щодо пошкодження майна наразі немає. Обстеження території триває. 

Через складну ситуацію в енергосистемі країни вночі в Черкаській області були запроваджені аварійні відключення електроенергії. Нині вже діють погодинні графіки:

  • 1.1 12:00-14:00, 17:00-19:00;
  • 1.2 10:00-12:00, 15:00-17:00.
  • 2.1 08:00-10:00, 15:00-17:00;
  • 2.2 07:00-09:00, 13:00-15:00, 19:00-21:00.
  • 3.1 09:00-11:00, 15:00-17:00;
  • 3.2 09:00-11:00, 15:00-17:00, 19:00-21:00.
  • 4.1 09:00-11:00, 17:00-19:00;
  • 4.2 11:00-13:00, 17:00-19:00.
  • 5.1 11:00-13:00, 17:00-19:00;
  • 5.2 13:00-15:00, 19:00-21:00.
  • 6.1 07:00-09:00, 11:00-13:00;
  • 6.2 07:00-09:00, 13:00-15:00, 19:00-21:00.

Реклама