Водія, який рухаючись однією із вулиць Черкас, скоїв наїзд на дідуся та хлопчиків-двійнят, триматимуть під домашнім арештом. ДТП сталася 9 січня поблизу перехрестя вулиць Сергія Амброса та Різдвяної. Про це у коментарі “ВиЧЕрпно” повідомила речниця прокуратури Черкаської області Світлана Андрейченко.
Унаслідок ДТП одного хлопчика чотирьох років із політравмою у тяжкому стані терміново шпиталізували до Черкаської обласної дитячої лікарні до реанімаційного відділення. Його братика із закритою травмою живота доправили також до хірургічного відділення ЧОДЛ. 62-річного дідуся з переломом гомілки доправили до Третьої лікарні міста Черкаси.
На підставі зібраних доказів винуватцю дорожньо-транспортної пригоди було також повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.
– Наразі тривають експертизи. По закінченню досудового розслідування справу скерують до суду, – додала Світлана Андрейченко.
Нагадаємо, що один із хлопчиків-двійнят, який боровся за життя два тижні, помер 23 січня.