Поширити

Вогнеборці Черкащини лише за добу ліквідували сім пожеж сухої рослинності

Вогнеборці Черкащини лише за добу ліквідували сім пожеж сухої рослинності

Минулої доби, 21 березня, рятувальники Черкащини ліквідували сім пожеж сухої рослинності.

Про це повідомила пресслужба ДСНС України в Черкаській області.

Зокрема, у Черкасах сухостій горів на вулицях Академіка Корольова, Смілянській та по проспекту Перемоги. Пожежі ліквідували вогнеборці. Причина — необережне поводження з вогнем.

З аналогічної причини зайнялася суха рослинність на території приватного домоволодіння у селі Хутори Черкаського району. Вогонь швидко розповсюдився на поруч розташовану надвірну споруду. У результаті окрім сухої трави знищено покрівлю будівлі.

Дві пожежі сухостою, які виникли через необережність під час куріння, рятувальники ліквідували у місті Канів Черкаського району та у селі Сигнаївка на Звенигородщині.

А от у селі Свидівок Будищенської територіальної громади пожежа сухої рослинності на площі 150 квадратних метрів виникла через підпал.

Читайте також: Зупинилося серце 18-річної тальнівчанки, яка потрапила в ДТП у Вінниці

Реклама