Сумна звістка для Черкащини — загинув Сергій Сергійчук.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної державної адміністрації.
Нагадаємо, що 28 серпня 2020 року, перебуваючи з робочою поїздкою на Черкащині, президент України Володимир Зеленський представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації — Сергія Сергійчука. На зустрічі з представниками бізнесу регіону Глава держави вручив новому очільнику області службове посвідчення.
Також журналісти видання “ВиЧЕрпно” повідомляли, що до цього призначення на посаду очільника Черкаської ОДА, Сергій Сергійчук працював у Службі Безпеки України.
Указом Президента України №602/2020 від 29 грудня 2020 року Сергія Івановича звільнили з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою.
Відомо, що чоловік захищав Україну.
Також читайте: Аварійні графіки відключень світла застосували на Черкащині