Від завтра, 20 травня, вартість проїзду в черкаських маршрутках зросте. Він коштуватиме 25 гривень.
Про це під час пресконференції повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події.
Відтепер різниці між тим оплачуватимуть пасажири за проїзд картокою чи готівкою не буде. Вартість буде однаковою. Варто додати, що зростає ціна за квиток вже вдруге за пів року.
Нагадаємо, що 14 березня в Черкасах почав діяти диференційований тариф на проїзд в автобусах. Вартість проїзду залежала від способу оплати. Діяв такий тариф: безготівкова оплата — 16 гривень, а готівкою — 20 гривень.
Читайте інші новини з пресконференції: