Поширити

Жоден іноземець не працює зараз на черкаських КП, — Бондаренко

Жоден іноземець не працює зараз на черкаських КП, — Бондаренко

Станом на травень 2026 року, попри значний кадровий голод, на комунальних підприємствах Черкас не працює жоден іноземець. 

Про це під час пресконференції повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події. 

«Я категорично проти того, аби на комунальних підприємствах працювати іноземці. Цього зараз немає й не буде в майбутньому», — зазначив Анатолій Васильович.

Однак, за словами міського голови, Черкаси не можуть впливати на приватні компанії в обласному центрі, які наймають працівників, зокрема, з числа іноземців.

Читайте інші новини з пресконференції:

Реклама